Пожалуйста помогите или на примере как написать) Буду благодарно вам)))Уявіть, що вам запропонували стати головним редактором всеукраїнського журналу, присвяченого культурі спілкування.Доберіть для журналу назву. Розробіть рубр...

Пожалуйста помогите или на примере как написать) Буду благодарно вам)))Уявіть, що вам запропонували стати головним редактором всеукраїнського журналу, присвяченого культурі спілкування.Доберіть для журналу назву. Розробіть рубрики , обміркуйте тематику статей. Напишіть вступне слово до читачів, у якому прорекламуйте нове видання. Чим такий часопис може зацікавити ваших однолітків?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назва - Культура слова Рубрики - Слово редактора, Естетика слова, сучасна термінологія, значення фразеологізмів,  Культура правопису, Орфографія, Поштова скринька, Довідкова інформація. Вступне слово : " Привіт кожному хто заглянув на цю сторінку.  До вашої уваги представлено новий журнал " Культура слова". У цьому виданні представлена маса цікавої інформації про українську мову, правопис, орфографію, сучасний лексикон підлітків. Також у кожному випуску - стаття присвячена аналізу мови українських письменників і термінологічний словник. Я сподіваюся що кожен зможе знайти для себе щось корисне і пізнавальне :)