ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ! МНЕ ЭКЗАМЕНЫ СКОРО СДАВАТЬ!!! Омоним создердін мағынасын тусіндіріп, сойлем қурастырындар: тус , жуз, ат, кун, коз. Заранее благодарю.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
түс./сон/  --Мен бүгін жақсы түс көрдім.- түс /цвет/--Көк түс бірліктің белгісі. түс /полдень./--Түс мезгілі болды, біз тамақ іштік., жүз / сто/ --Менде жүз теңге бар. жүз /облик, лицо/--Суретте әдемі жүз бейнеленген. жүз /одно из казахских племен/ --Батырлық жүз  жеңді. ат /лошадь /. Қорада күрең ат тұр. ат /стреляй/ Арман,  қасқырды ат, қашып кетеді. ат / имя/ Менің атым Айжан. күн /солнце/.Күн шықты, әдемі көбелектер ұшып жүр. күн ара /через день/ Мен гүлдерге  күн ара су құямын. көз  /глаз / Майраның көздері әдемі.  көз /ушко иголки/. Мен жіппен  иненің көзін сабақтадым. көз /источник родника /. Бұлақ көрсең -көзін аш -деген мақал бар.