Пожалуйста помогите написать сочинение на тему мой любимый фильм на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин суикти фильмим "Менин атым-Кожа".Бул фильмде басты рольды ойнайтын Кожа.Кожа фильмдеге Жанар деген кызды жаксы коретин.Жанар Кожанын сыныптасы.Ол уздик окушы тугын.Фильмде тагы Кожанын анасы ,мугалими жане достары тусурилген.Бул кинонын повестьи бар.