Пожалуйста помогите найти  стих о дружбе на казахском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жаманаттын алдымен доска тиер. Сен куйинсен, биригип доста куиер. Казакстан оздери екенсиндер, Кысылганда киналып арка суйер. Жаны емен алып куштин, арпылыстын, Айырылмас серигимин ар-намыстын. Достардын ортасын да ,отка куймес,  Ок етпес, откир кылыш кетпес...   простите на компьютере нет казахского я зыка