Пожалуйста помогите!! Нужно составить 5 предложений на казахском на тему "Школьное Дежурство" (можно пожалуйста с переводом)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мектептегі кезекшілік Бүгін Аида кезекші болды . Ол алты сабақ біткенше дəлізді күзетіп отырады. Кезекшілік кезінде Аида үй тапсырмаларын орындап алды . Менде өз кезекшілігімді асыға күтудемін