Пожалуйста помогите перевести тұрардың бейнесі суреттелген тұсты тауып оқыңдар.Сыныптастарыңның арасында кейіпкер Тұрарға ұқсас жазуы әдемі,сабырлы бала бар ма?.Болса,сол балаға мінездеме жазыңдар.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найдите и прочитайте место где описывовают  Турара. Есть ли твои одноклассники похожие на Турара . если есть то напиши на него характеристику.