Пожалуйста помогите срочно ангиме курастыру срочно

Гость
САЛЕМ МЕНИН АТЫМ САША МЕН 4 СЫНЫПТА ОКИМЫН МЕНИН ЖАСЫМ 9ДА. КАЗИР МЕН САБАККА ДАЙЫНДАЛЫП ОТЫРМЫН МЕН СОМКЕМДИ ЖИНАП, КУРТЕМДИ КИИП ОТЫР ГАНДА МЕНИН СОМКЕМЕ МЫСЫК КИРИП АЛДЫ. МЕНИН МЫСЫГЫМНИН АТЫ Fellix (ФЕЛИКС). ОЛ ТАМАКТЫ ОТЕ КАТЫ УНАТАДЫ МЕНИН СОМКЕМЕ МЫСЫК КИРИП АЛДЫ СОСЫН МЕН БИЛМЕЙ МЕКТЕПКЕ АЛЫП КЕТИМ СОСЫН МЕКТЕПТЕ СОМКЕМДИ АШСАМ ОЯКТАН ФЕЛИКС ШЫКТЫ СОСЫН МАГАН БАРЛЫК МЕНИН СЫНЫПТАСТАРЫМ КЕЛИП МЕНИН МЫСЫГЫМА ,,НЕТКЕН АДЕМИ " ДЕДИ МЕН ОЗ МЫСЫГЫМДЫ ОТЕ КАТЫ ЖАКСЫ КОРЕМИН.