Пожалуйста помогите срочно надо составить стихотворение на английском о подростковой жизни.,заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Mummy says never run on the road. Daddy says never cheat. My brother says never play with his toys. Nanny says never kiss the boys. Granddad says never a secret tell. I'm sick, sore and tired of being told, Never!