ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО точка S рівновіддалена від кожної сторони квадрата АВСD діагональ якого дорівнює 2√2 знайдіть відстань від точки S до площини АВС якщо відстань від точки S до сторони АD= √5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
решение в скане......
Гость
O - точка пересечения диагоналей, SK - перпендикуляр к AD,  площадь квадрата = 1/2 квадрата его диагонали = 4 сторона квадрата = 2 по теореме Пифагора SO = √(5-1) =2