Пожалуйста помогите . Загадка на казахском языке тема Зима . Ответ должен начаться на казахском языке на букву А и Р.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кар переводится на русски снег
Гость
1.Шелек қалпақ басында,    Сәбіз екен танауы      Қыста қардан туатын     Тауып көрші сен осыны.        /Аққала./ 2.Қыс болса құрып өрмегін,     Салды небір өрнегін.      /  Қырау./ Қыста ғана болады Ұстасаң қолың тонады.       /Қар./       ...