Пожалуйста, помогите!мне  нужно это: порівняльна характеристика агронома и планетника (відмінні риси та схожі) , твор Борис Харчук "Планетник"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
План твору «Планетник»  1. Приїзд агронома.  2. Легенда про Планетника  3. Часи кріпаччини  4. Роботяща дитина  5. Зустріч з дідом Капушем  6. Чарівник повчає хлопця  7. Планетника звинуватили несправедливо  8. Хлопець в ув’язненні  9. Мати за допомогою квітучого нарцису звільняє сина  10. Хлопець з благословення матері, перетворившись на вогняну кулю, піднявся у небо.