Пожалуйста решите з двох станцій, відстань між якими дорівнює 450 км, вирушили одночасно на зустріч один одному два поїзди і зустрілися через 5 год. знайдіть швидкість кожного поїзда, якщо один із них витратив на дорогу на 2 г...
Пожалуйста решите
з двох станцій, відстань між
якими дорівнює 450 км, вирушили одночасно на зустріч один одному два поїзди і зустрілися через 5 год. знайдіть швидкість кожного поїзда, якщо один із них витратив на дорогу на 2 год 15 хв більше, ніж другий
Ответ(ы) на вопрос:
1) 450:5=90(км/час) скорость сближения поездов 2) 15:2=7,5(км/час) разница в скорости 3) (90-7,5):2=82,5:2=41,25(км/час) скорость одного поезда 4) 41,25+7,5=48,75(км/час) скорость 2 поезда Ответ: скорость одного поезда равна 41,25(км/час), скорость другого поезда равна 48,75(км/час)