Пожалуйста, скажите как на казахском будет: -Можно,пожалуйста скидку? -Да,конечно! С вас 14.000! -Может что-то еще? -Да, у вас продается летняя обувь? -Извините, нет. -Хорошо,до свидания! -До свидания!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Қандай жеңілдік? -Иә, әрине! Сізден 14.000! -Мүмкін нәрсе. -Иә, сіз сатылады жазғы аяқ киім? -Кешіріңіз, жоқ. -Жақсы,сау болыңыз! -Сау болыңыз!
Гость
--Бағасына жеңілдік бола ма ? --Иә, әрине .Сізден 14.000 І --Мұмкін,тағы  бір нәрсе керек.? --Иә,сіздерде жазғы аяқ киім сатыла ма? --Кешіріңіз жоқ. --Жақсы,Сау болыңыз. --Сау болыңыз.