Пожалуйста сочинение на тему " что я делаю в свободное время" (5-7) предложений

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Usually in my free time i like skating, bowling,dancing,swimming,reading,listening to music and going out with my friends. Ice-skating is something that i have taken up recently and i quite enjoy it. Swimming is my all time favourite activity. Fot bowling and dancing i need a company. When i have free time i love reading books,especially romantic novels and detective stories.