Пожалуйста составьте слова с этими словами токо на украинском языке Протягом, уздовж, унаслiдок зважаючи на

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протягом певного часу я не могла розв'язати задачу. Уздовж дороги росли тополі. Унаслідок аварії на ТЕЦ у нас було холодно. Зважаючи на те, що пройде великий снігопад дорога на перевал закрита.