Пожалуйста, СРОЧНО ПОМОГИТЕ, дам 100балов ! Исправьте пожалуйста ошибки и поставьте запятые где надо !!! Одного разу ми з сім'єю вирішили поїхати в село, щоб відпочити від міської суєти .Ми їхали дуже довго до цього села, бо до...

Пожалуйста, СРОЧНО ПОМОГИТЕ, дам 100балов ! Исправьте пожалуйста ошибки и поставьте запятые где надо !!! Одного разу ми з сім'єю вирішили поїхати в село, щоб відпочити від міської суєти .Ми їхали дуже довго до цього села, бо дорога була вся в ямах і село перебувало дуже далеко від нашого міста. Але ми знали, що коли приїдемо нас чекає чудовий будинок біля якого буде річка. Коли ми приїхали, нас дуже тепло зустріли хозяіва цього будиночка. Вони познайомили нас зі своїми сусідами, це були дуже доброзичливі люди, вони напоїли нас теплим молоком і спекли пишний пиріг. Протягом всього відпочинку ми то і робили, що: ловили рибу, збирали запашні трави, смажили шашлики і допомагали сусідам доїти корів. Але нам з братом було іноді без інтернету нудно, тому ми з братом вирішили разпаліть вогонь, щоб посмажити хлібець. Все пройшло добре, поки ввечері не почав горіти у нас дах. Мабуть, ми погано загасили вогонь, а так як криша у нас була низька і дерев'яна, то вона легко запалала. Але саме найстрашніше , що на даху були дуже красиві гнізда лелек у яких недавно вилупилися малюки. Моя мама з татом швидко вибігли з будинку і почали гасити дах, а ми покликали сусідів, щоб допомогли врятувати нам птахів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Протягом всього відпочинку ми, то і робили, що ловили рибу, збирали запашні трави, смажили шашлики і допомагали сусідам доїти корів Але нам з братом було іноді без інтернету нудно, тому ми з братом вирішили разпалити вогонь, щоб підсмажити хлібець.Але саме найстрашніше , що на даху були дуже красиві гнізда лелек, у яких недавно вилупилися малюки.Готово, то что не написала все правильно
Гость
Одного разу наша сім'я вирішила поїхати в село, щоб відпочити від міського гамору і спеки. Ми їхали дуже довго до села, бо дорога була вся у вибоїнах і місце відпочинку знаходилось далеко від нашого міста. Але ми знали, що коли приїдемо то нас чекає затишний будиночок поряд з річкою. Коли ми приїхали то нас гостинно зустріли господарі. Вони познайомили нас із своїми сусідами, це були дуже доброзичливі люди, які напоїли нас молоком і вгостили смачним пирогом. Протягом всього відпочинку ми збирали гриби, ловили рибу, смажили шашлики і допомагали сусідам доїти корів. Ми з братом іноді нудьгували без інтернету, то вирішили розпалити багаття, щоб підсмажити хлібець. Ми смачно поїли і все було добре. Ввечері ми почули запах диму і побачили, що почав горіти дах нашого будиночка. Мабуть ми погано погасили вогонь і маленька іскорка полетіла на горище, а воно було низьке і дерев'яне , то легко запалало. Найстрашнішим було те, що на горищі були гнізда лелек, а в них були малі лелечата. Мої батьки швидко вибігли на двір і почали гасити пожежу. Ми з братом покликали сусідів, щоб допомогли нам врятувати лелек.