Пожалуйста, срочно помогите. Сочинение на тему "Моя любимая группа, певец или певица"( на казахском). Заранее огромное спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің сүйікті əншім. ...... Маған сол əнші қатты ұнайды. .......концертіне барғанды жақсы көремін.Мен ең алғаш сол əншіні көрген кезде бірден қатты ұнады. Қазірде оның əндерін сүйіп тыңдаймын. Мысалы :..........осы əндері қатты ұнайды.Менің отбасымда сол əншіні сүйіп тыңдайды.Елімізде көптеген əншілер бар.Олар:Али Оқапов, Роза Рымбаева,Жанар Дұғалова,Төреғали Төреəлі,т.б. əншілер бар.Елімізде осындай көптеген əншілер барына өте қуаныштымын. на месте точек поставишь какой тебя нравиться певец