Пожалуйстаааа. ... Поміркуйте над текстом статті 26 Загальної декларації прав людини: «Кожна людина має право на освіту... Освіта повинна бути спрямована на повний розвиток людської особистості і збільшення поваги до прав людин...

Пожалуйстаааа. ... Поміркуйте над текстом статті 26 Загальної декларації прав людини: «Кожна людина має право на освіту... Освіта повинна бути спрямована на повний розвиток людської особистості і збільшення поваги до прав людини і основних свобод...» та поясніть, чому в тексті статті поєднані поняття «розвиток особистості» та «права людини». Виконайте завдання, послідовно відповідаючи на питання: Перший рівень: про які поняття йдеться у висловлюванні? Другий рівень: поясніть, у чому бачить стаття ЗДПЛ мету освіти. Третій рівень: чи співвідноситься дане положення ЗДПЛ з положеннями Конституції України і як саме? Четвертий рівень: чому, на вашу думку, у Загальній декларації прав людини поняття розвиток особистості та права людини поєднані? Наведіть два-три аргументи на підтримку своєї думки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ети задания для какого класса??