Пожалуйста!!!Розібрати дієприкметник(дієприкм,початкова форма,однина чи множина,який рід,ввідмінок,пасивний чи активний,час,,доконаний чи не доконаний)подзьобанаИ вибрати з речення дієприкметник і розібраті його:Димію,вкрите лі...

Пожалуйста!!!Розібрати дієприкметник(дієприкм,початкова форма,однина чи множина,який рід, ввідмінок,пасивний чи активний,час,,доконаний чи не доконаний) подзьобана И вибрати з речення дієприкметник і розібраті його: Димію,вкрите лісом і чагарниками надгір я
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вкрите( дієпркм. вкрити. однина. сер. рід. н.в. активнийм час докон) походу такю подзьобана( дієприкм. подзьобати. жн.рід. однини. н.в=зн.в. активний час. докон.)