Пожалуйсто напишите текст 5, 6 предложений на тему футбол на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін футболды барлық сүйеді. Оған ләззатпен та ұлдар,та біздің ауламыздың қыздары ойнайды. Бізкомандаларға деген жиналамыз, ша стадиону жүгіреміз,дауласамыз, айқайлаймыз, бас-басы голу шаттанамыз.Түбегейлі, чью пайдаға матч бітеді, себебі барлық тең біз -достар. ойын бізді біріктіреді, оқы- татулас- ләззаттыңжәне жақсы көңіл-күйдің елін әкеледі.