Пожалуйсто составте предложения на казахском с словами : қолайсыз,ыңғайлы,қаһарлы,қорғану үшін,жауын-шашын,мал терісі,күздің суығы.ТОЛЬКО ПОЖЕ С ПЕРЕВОДОМ СПАСИБО ♡☆♡☆♡《♡_♡》《☆_☆》

Пожалуйсто составте предложения на казахском с словами : қолайсыз,ыңғайлы,қаһарлы,қорғану үшін,жауын-шашын,мал терісі,күздің суығы.ТОЛЬКО ПОЖЕ С ПЕРЕВОДОМ СПАСИБО ♡☆♡☆♡ 《♡_♡》《☆_☆》
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін біз  үшін  колайсыз  ауа-райы болды.   біз қатты  желден  қорғану үшін  үйге  қарай   қаштық.