Пожайлуста! Помогите составить сочинение на тему "я слушаю музыку" на казахском языке желательно с переводом! Заранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Классикалық музыка дегенде қандай музыканы айтып отырсыз Классикалық музыканың негізгі анықтамасы - өткен дәуірден, келе жатырған, сол күйінде орындалатын және қазір де тыңдаушылары көп музыкалық шығарма