Пожайлуста помогите срочно прокоментувати один з висловів 3 -5 речень Вислов: Головне для людини уславитися земними вчинками???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені здається,що для нас має бути головне не уславитись вчинками,а просто їх робити.Багато є людей,які допомагають іншим,але це не від щирого серця.Багато хто робить це з якоюсь з користю,для мене це не зрозуміло.Тому ще раз повторюю не головне якась слава,а просто душа,яка допоможе в будь якій ситуації.