Познач именникы чки можуть маты два закинченяа) Именникы чоловичого роду в давальному и мисцевому видминкахб) именникы середнього роду в мисцевому видминкув) именники чоловичого роду в орудному видминкупожалуста выбирите правил...

Познач именникы чки можуть маты два закинченя а) Именникы чоловичого роду в давальному и мисцевому видминках б) именникы середнього роду в мисцевому видминку в) именники чоловичого роду в орудному видминку пожалуста выбирите правильный ответ плиз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) іменники ІІ відміни чоловічого роду в давальному і місцевому відмінках можуть мати паралельні закінчення - ові, -еві,-єві та -у, -ю : директорові-директору Відповідь а)