Познач речення у якому відсутній відокремлений член? А)Багрянцями осені вкрились дуби ,дні стоять сонячні, по всьому узліссі розпалахкотілись дуби. Б)Над паддю,над річкою , що вилась вниз , і в ущелинах гір ворушились тумани,пі...
Познач речення у якому відсутній відокремлений член?
А)Багрянцями осені вкрились дуби ,дні стоять сонячні, по всьому узліссі розпалахкотілись дуби.
Б)Над паддю,над річкою , що вилась вниз , і в ущелинах гір ворушились тумани,підіймаючи помалу-помалу,ніби спросоння.
В)Високо в небі,розкинувши могутні крила,кружляв степовий орел, чигав на здобич.
Г)Високий і ставний,світний з лиця і з темним волоссям,з тонкими бровами- дуже гарний був княжич Ярополк.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)Високий і ставний,світний з лиця і з темним волоссям,з тонкими бровами- дуже гарний був княжич Ярополк