Познач рядок у якому всі слова мають менше звуків, ніж букв А.ясний мята,Б колосся,день В юність,щедрість

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Думаю відповідь Б правильна
Гость
Правильный ответ "Б" Вариант "А" - ясний(6 звуков;5 букв) мята(4 звука;4 буквы) Вариант "Б" - колосся(6 звуков; 7 букв) день(3 звука; 4 буквы) Вариант "В" - юнiсть(6 звуков;6 букв) щедрiсть(8 звуков; 8 букв)