Познач складне речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв'язком А. Гарна та хата,що добрими людьми багата. Б.Був на селі Вівчар Тарас,він панових овечок пас. В.Так швидко відминули кавуни,відчервоніли з ними помідори,і тишк...

Познач складне речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв'язком А. Гарна та хата,що добрими людьми багата. Б.Був на селі Вівчар Тарас,він панових овечок пас. В.Так швидко відминули кавуни,відчервоніли з ними помідори,і тишком-нишком ожили млини... Г.Мені ввижається,як в тихім,ріднім колі старий дідусь навчання своїх онуків...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) сполучниковий зв'язок (складнопідрядне) Б) безсполучниковий зв'язок. В) сполучниковий і безсполучниковий зв'язок ( БСР і складносурядне) Г) сполучниковий зв'язок ( складнопідрядне)