Познач складне речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв*язком. А)Гарна та хата,що добрими людьми багата. Б)Був на селі вівчар Тарас,він панових овечок пас. В)Так швидко відминули кавуни,відчервоніли з ними й помідори,і ти...

Познач складне речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв*язком. А)Гарна та хата,що добрими людьми багата. Б)Був на селі вівчар Тарас,він панових овечок пас. В)Так швидко відминули кавуни,відчервоніли з ними й помідори,і тишком-нишком ожили млини... Г)Мені ввижається,як в тихім,ріднім колі старий дідусь навча своїх онуків...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В)Так швидко відминули кавуни,відчервоніли з ними й помідори,і тишком-нишком ожили млини...