Позначити закiнчення прикметникiв. Багряний кленовий листочок востаннє покружляв в осінньому повітрі й упав у калюжу. Бачу - на ньому малесенький муравлик сидить. Завмер бідолаха з переляку після несподіваного польоту. Велика ...

Позначити закiнчення прикметникiв. Багряний кленовий листочок востаннє покружляв в осінньому повітрі й упав у калюжу. Бачу - на ньому малесенький муравлик сидить. Завмер бідолаха з переляку після несподіваного польоту. Велика калюжа здалася муравлику справжнім морем.Тепер буде про що йому розповісти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багряний-ий Осiнньому-ому Малесенький-ий Несподiваного-ого Велика-а Справжнiм-iм Кленовий-ий