Позначте галузь права України, що закріплює основи державного й суспільного ладу, територіальний устрій, основи правового статусу особи, порядок формування та компетенцію органів держави А) державне право Б) конституційне право...

Позначте галузь права України, що закріплює основи державного й суспільного ладу, територіальний устрій, основи правового статусу особи, порядок формування та компетенцію органів держави А) державне право Б) конституційне право В) адміністративне право Г) кримінальне право
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ: В) Адміністративне право