Позначте речення, у якому є діалектне слово. А Все упованіє моє на тебе, мій пресвітлий раю, на милосердіє твоє, все упованіє моє (Т. Шевченко). Б Гейзери — гарячі джерела, що періодично фонтанують водою або парою (3 підручни...

Позначте речення, у якому є діалектне слово. А Все упованіє моє на тебе, мій пресвітлий раю, на милосердіє твоє, все упованіє моє (Т. Шевченко). Б Гейзери — гарячі джерела, що періодично фонтанують водою або парою (3 підручника). В Дощ пройшов шовковою ходою і лишив на місті краплі сліз (В. Сосюра). Г Десь курився синій димок од ватри (М. Коцюбинський).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г Десь курився синій димок од ватри (М. Коцюбинський).