Позначте рядок і якому всі прикметники пишуться чепез дефіс. А)Прозоро/жовті, сіро/зелений, дво/поверховий,; Б)широко/плечий,сліпучо/білий,рожево/блакитний; В)науково/дослідний,круго/рогий,двохсот/тонний; Г)кисло/солодкий,зелен...

Позначте рядок і якому всі прикметники пишуться чепез дефіс. А)Прозоро/жовті, сіро/зелений, дво/поверховий,; Б)широко/плечий,сліпучо/білий,рожево/блакитний; В)науково/дослідний,круго/рогий,двохсот/тонний; Г)кисло/солодкий,зелено/білий,північно/західний. Будь-ласка допоможіть...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рядок г. Там все через дефіс