Позначте рядок у якому міститься "зайве" односладне речення. Обгрантуйте свій вибір   А Було по-осінньому безлюдно і тихо. Б Послухаймо! В Важка вчительска праця! Г Традиційну вербу не використовували для палива. Д Катрі мимово...

Позначте рядок у якому міститься "зайве" односладне речення. Обгрантуйте свій вибір   А Було по-осінньому безлюдно і тихо.  Б Послухаймо!  В Важка вчительска праця!  Г Традиційну вербу не використовували для палива.  Д Катрі мимоволі стає сумно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в усіх реченнях, крім В, головний член присудок, а  у відповіді В - головний член - підмет. Називне речення