Позначте твердження , які характеризують процесс відбудови промисловості в умовах нової економічної політики: а) Стали до ладу Дніпровський, Костянтинівський; Макіївський; та Єнакіївський металургійні заводи; б) на Харківському...

Позначте твердження , які характеризують процесс відбудови промисловості в умовах нової економічної політики: а) Стали до ладу Дніпровський, Костянтинівський; Макіївський; та Єнакіївський металургійні заводи; б) на Харківському паровозобудівельному заводі розпочали виготовляти гусеничний трактор «Комунар»; в) Став до ладу завод інструментальних сталей у Запоріжжі – «Дніпроспецсталь». г) Дала перший струм найбільша у Європі Дніпровська гідроелектростанція в Запоріжжі – Дніпрогес. д) Завод « Червоний прогрес» у місті Токмак організував випуск колісного трактора «Запорожець». е) У Харкові на тракторному заводі збудованому за 15 місяців з конвейера зійшов перший трактор «ХТЗ»; є) Розпочалося будівництво Штерівської та Чугуївської ДРЕС.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответы: а, б, в, е, э