Позначте знаком + правельні твердження, а знаком - неправельні.А Стать визначає гетерогаметний організм. Б Кількість груп зчеплення генів дорівнює кількості хромосом у гаплоїдному наборі. В Чисті лінії гетерозиготні за більшіст...

Позначте знаком + правельні твердження, а знаком - неправельні. А Стать визначає гетерогаметний організм. Б Кількість груп зчеплення генів дорівнює кількості хромосом у гаплоїдному наборі. В Чисті лінії гетерозиготні за більшість генів. Г Кожен ген займає у хромосомі певну ділянку - локус. Д Дальтонізм зумовлює дефектний алель гена у статевій Y - хромосомі. Е Каріотип чоловіка: 44A + XY. дайте визначення понятть алельні гени -  фенотип -  методи генотичних досліджень -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алельні гени - це: - Гени, що знаходяться в аналогічних локусах хромосом  - Гени,що відповідають за реалізацію однієї ознаки, але відрізняються своєю структурою  - Гени, що знаходяться в статевих хромосомах  - Гени, що знаходяться в аутосомах Фенотип — це сукупність характеристик, які притаманні індивіду на певній стадії його розвитку. На його формування впливають фактори зовнішнього навколишнього середовища і генотип.