Прачытайце жарт устауляючы патрэбныя пытальныя словы..У школьнай раздзявальни пагасла святло.Петрык спытау у Андрэйки:??? ты пазнаеш свае палито?-Па гузиках.-А ??? у цябе гузики? -У мяне их зусим няма. замест ??? вставить пытал...

Прачытайце жарт устауляючы патрэбныя пытальныя словы..У школьнай раздзявальни пагасла святло.Петрык спытау у Андрэйки:??? ты пазнаеш свае палито?-Па гузиках.-А ??? у цябе гузики? -У мяне их зусим няма. замест ??? вставить пытальныя словы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Як ты пазнаеш свае палито? -А где  у цябе гузики?