Працівник міліції Бобиленко, відчуваючи неприязнь до Ощасливленого, пов'язану з особистими спогадами, вирішив його вбити. Одного дня працівник міліції підстеріг свою жертву неподалік входу до будинку, де той мешкав. Побачивши О...

Працівник міліції Бобиленко, відчуваючи неприязнь до Ощасливленого, пов'язану з особистими спогадами, вирішив його вбити. Одного дня працівник міліції підстеріг свою жертву неподалік входу до будинку, де той мешкав. Побачивши Ощасливленого, Бобиленко витягнув табельний пістолет і прицілився, але в останній момент він вирішив не стріляти і, поклавши пістолет в кобуру, пішов до дому. Чи підлягає Бобиленко притягненню до кримінальної відповідальності? Відповідь обгрунтуйте.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
звісно має притягуватися, адже це був замисл навмисного вбивства , який вважається правопорушенням