Працюючи у геологічній експедиції у віддаленому районі Карпат, громадянин Ф. дістав важку травму. Побоюючись за своє життя, він вирішив залишити заповіт. Написавши заповіт, він звернувся до начальника експедиції з проханням зас...

Працюючи у геологічній експедиції у віддаленому районі Карпат, громадянин Ф. дістав важку травму. Побоюючись за своє життя, він вирішив залишити заповіт. Написавши заповіт, він звернувся до начальника експедиції з проханням засвідчити його. Той, прочитавши заповіт вголос, висловив обурення щодо його змісту – своє майно Ф. заповідав не дружині, а сторонній особі, але після наполягань Ф. засвідчив документ. Чи відповідає ця процедура вимогам закону?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
так. в статті 1252 цивільного кодексу України чітко прописано, що заповіт особи, яка перебуває в пошуковій або іншій експедиції, може бути посвідчений начальником експедиції. обурення щодо його змісту взагалі ніяк на це не впливають: що хоче зі своїм майном, те й робить