Правильний правопис слів абищо хтознавкого отже ж цебто далеко неприємно ідибо бевісти зісподу безсумніву півяблука мавпячий різьбяр темносиній жовтогарчий устокарт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
абищо  хтозна в кого  отже ж  цебто  далеко  неприємно  іди-бо  безвісти  зісподу  без сумніву пів-яблука  мовпячий  різьбяр  темно-синій  жовтогарчий  у сто крат