Правильно  вжито   прийменник  при  в усіх  словосполученнях окріма)гаманець при мені;б)комісія при Президентові України;в)при цьому   не  забувати про  себе;г)при вивченні питання;д)бути при грошах,

Правильно  вжито   прийменник  при  в усіх  словосполученнях окрім а)гаманець при мені; б)комісія при Президентові України; в)при цьому   не  забувати про  себе; г)при вивченні питання; д)бути при грошах,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)комісія при Президентові України
Гость
б) комiсiя при президентовi Украiни