Правління, якого монарха називають "золотою добою" Англії а)Марії Тюдор б)Генріха VIII в)Єлизавети І г)Якова І

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Золотою добою" називають період в сорок п'ять років (1558 -1603 рр.), коли королевою Англії була Єлизавета I. Цей період пов'язан зі значними поліпшеннями в галузі економики,культури, політики та релігії: проекціонізм торгівельної справи, відкриття біржі, віротерпіння, відкриття колоній в Америці, володарство морів. Згідно пунктів відповіді - літера В: Єлизавета I