Правознавство Укажіть приклад правомірного розпорядження майном: А) Ольга взяла словник у бібліотеці; Б) Сергій викинув у вікно шкільний глобус; В) Надія написала вірш і послала його до літературного альманаху; Г) Остап, 13 рок...

Правознавство Укажіть приклад правомірного розпорядження майном: А) Ольга взяла словник у бібліотеці; Б) Сергій викинув у вікно шкільний глобус; В) Надія написала вірш і послала його до літературного альманаху; Г) Остап, 13 років подарував однокласнику свій мобільний телефон
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ  ЭТО В