Предложения с неправельными глаголами do did done draw drew drawn eat ate eaten ( нужно срочно пожалуйста)!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do you love it? Did he like ice cream? They have done h.w by 3 a.m They draw pictures every day. He drew a picture. She has drawn a picture by 6 o'clock. Did you eat bread? They ate a pie. They have eaten a soup by 3 o'clock.
Гость
i do my homework i did it very fast, because it s was easy i done it for about 1 hour i draw a picture right now i drawn it 3 years ago, it s very old i ate a cheesecake and it was terrific it was eaten for about 10 minutes честно не уверенна, но 4 или 5 точно получишь))))