Предмет розмістили на відстані 60см від тонкої лінзи, оптична сила якої +5дптр. На якій відстані від лінзи утвориться чітке зображення предмета?
Предмет розмістили на відстані 60см від тонкої лінзи, оптична сила якої +5дптр. На якій відстані від лінзи утвориться чітке зображення предмета?
Ответ(ы) на вопрос:
используем формулу тонкой линзы
[latex]D= \frac{1}{d} + \frac{1}{f} [/latex]
[latex] \frac{1}{f} =D- \frac{1}{d} =5- \frac{1}{0.6} = \frac{3-1}{0.6} = \frac{2}{0.6} = \frac{1}{0.3} [/latex]
[latex]f=0.3m=30sm[/latex]
Не нашли ответ?
Похожие вопросы