Представить что ты познакомился с Джейн. Напиши 3-4 вопроса. спроси Джейн про её день рождения.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When is your B-Day? Where do you want to celebrate it? what present do you want? How many people do you want to invite?
Гость
Did you like your birthday? What kind of present did you receive? Did you have a celebration cake? How many guests were on your party?