. Прем’єр міністр України підписав постанову Кабінету Міністрів України. Президент стверджує, що виконувати її він не буде, тому що він - глава держави, а не Прем’єр – Міністр. Прокоментуйте ситуацію.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Президент України є главою держави, та здійснює контроль на Кабінетом Міністрів України (Закон України "Про Кабінет Міністрів України" ст. 1. Президент має право зупиняти дію актів, та відхиляти постанови Кабінету Міністрів України відповідно до ст. 106 Конституції України, а саме Розділ V: Президент України. P.S Статті не буду вставляти тому, що видалять відповіді