При пересечений двух прямых один из полученных углов равен1) 75° 2)120° найдите градусные меры остольных углов. с чертежем чётко дам все свой быллы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Деякі операції над ними можливо виконувати в спрощеній формі. Нижче будуть наведені правила, які дозволяють швидко обчислювати добуток комплексних чисел, їх частку, піднесення до степеня та знаходження кореня , будь-якого порядку. Правила не надто складні і допоможуть зекономити багато часу на практиці.1. Множення: