Придумать 12 вопросов на тему говорюща рыба эмма андиевска поставлю спосиба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)чому батьки риби були засмучені? 2)який вирок чикав говорющу рибу? 3)де жила риба після вироку? 4)ким був приятель риби? 5)що робив рабалка на березі? 6)до кого у гості йшла риба? 7)чи пояснив рибалка хто його приятель? 8)куди пішов рибалка перед приходом риби? 9)хто зустрів рибу? 10)що сталось з балакущою рибою? 11)чи шукав рабалка балакушу рибу? 12)хто винен у смерті риби?