Придумать свою историю с главным героем Иван Сила . Пожалусто помогите плизз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з Іваном Силою  вирушаємо, на ,змагання з метання м"ячів, я із-захоплення буду вболівати за нього .Настала черга Івана  він метнув саме найбільше  2,75. І нам вручили по кубкові і грамотах. Я із задоволенням буду іще їздити з ним на різні, змагання, а ще через 14 днів будунь уже інші змагання.Ми вже повертаємося до дому.