Придумати казку або вірш про фразеологізм "без труда нема плода"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу лисиця бачила як вовк їв хліб. Вона підійшла до нього й каже:   - Вовче дай хліба будь-ласка.   - Гаразд, але більше не проси.   - А як виростити хліб?   - Ну спочатку треба виорати землю, посадити жито, потім почека...  - Ні, після цього що ти сказав я його робити не буду.   - Ну, як хочеш. Але пам'ятай без труда нема плода.